Ukrainian Catholic Church of the Transfiguration

УКРАЇНСЬКA КАТОЛИЦЬКA ЦЕРКВА ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

Молодь Львівщини допомагала спільноті для безхатченків «Наша Хата»

Leave a comment

Nasha HataМинулих вихідних у «Нашій Хаті», що в с. Рихтичі, різновікова молодь відновлювала закинуту будівлю, яка слугуватиме новим домом для безпритульних.

Учасники волонтерського табору «Help&Study», окрім фізичної роботи, мали зустрічі із відомими волонтерами Львівської області, зокрема із Софією Фединою – українською співачкою і телеведучою, активниою громадською діячкою.

Софія поділилася власним унікальним досвідом волонтерства та допомоги українським військовим, а також надихнула учасників душевними піснями та мотиваційною  промовою. Молоді люди також спілкувалися з волонтером Корпусу Миру, мали цікаві тренінги, слухали свідчення хлопців, які проходять реабілітацію у ЗРЦ “Назарет”.

“Одного разу в наші двері постукав отець Iгор Козанкевич і розповів про різні проекти, якими займається «Карітас». Наша команда вирішила допомогти прибрати цей колишній склад для майбутнього приміщення для безхатченків. Для волонтерів є головною мотивація і розуміння того, що їхня праця потрібна”, – Софія Курман, працівник відділу молодіжної політики ЛОДА.

Аня, 18 років: «Я у Фейсбуці побачила оголошення про таку подію і волонтерський табір, мені здалося, що це цікава ідея – допомогти і водночас навчитись чогось нового, знайти однодумців».

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s